Menu
Promocja1
Promocja4

Życie powinno się składać z różnych smaków i właśnie tę tęczę smaków znajdziesz w QCHNI.

Jest takie miejsce w Białymstoku, gdzie króluje smak. To miejsce, w którym możesz zjeść prawdziwe domowe jedzenie. W niezwykle prostych ale przytulnych pomieszczeniach, siadając przy drewnianych stołach, warto skosztować naleśników, pierogów z mięsem, ruskich, ze szpinakiem. Tradycyjne zupy: barszcz ukraiński, chłodnik, kapuśniak. Zraz, tradycyjny schabowy i bardziej wykwintny kolega de Volaille. Kopytka jak u babci i placek Klemensa. A na deser koktajle, lody, ciasta domowego wypieku.

Najlepsza pizza w mieście!

Dania na catering to nasze popisowe babeczki z pieczarką, łososiem, koreczki z pomidorkiem koktajlowym, mozarellą i bazylią, ptysie na słono. Na chrzciny lub komunię zamówisz szczupaka faszerowanego, pieczone mięsa, tradycyjny tatar, jajka faszerowane, sałatki.

W lokalu znajduje się 52 calowy telewizor, umożliwiający oglądanie transmisji meczów i programów rozrywkowych. A dla najmłodszych naszych klientów kącik malucha i akwarium. Dowozimy posiłki regeneracyjne do zakładów pracy i na budowy. Organizujemy imprezy okolicznościowe do 22 osób. Ulgi z kartą dużej rodziny. Dla kibiców i fanów Jagiellonii mnóstwo rabatów! Oferujemy jedyną w Białymstoku pizzę wegańską na oryginalnej mozarelli kokosowej !