Menu
Promocja1
Promocja4

Są jeszcze w Polsce takie miejsca, w których czas jakby się zatrzymał. Masz dosyć hałasu, gwaru i pośpiechu wielkiego miasta? „Brzozowy Zakątek” to coś dla Ciebie!

W położonych 8km od Białegostoku Pasynkach króluje naturalne piękno krajobrazu. To miejsce, w którym przetrwały odrębności kulturowe, a sama wieś nie zamieniła się w sypialnię miasta.

Oferujemy 2 pokoje dwuosobowe, możliwość wykupienia posiłków, zamknięty parking, miejsce na ognisko, grill, wędzarnię, a dla najmłodszych- trampolinę. W samym gospodarstwie wypożyczycie również rowery, kije do nordic walking oraz wędki.

Nieopodal Pasynek znajduje się las, który w cieplejszym okresie jest świetnym miejscem wypadowym na grzyby, spacery lub wędrówki z kijami, zimą zaś stanowi urokliwą scenerię na kulig bądź narty biegowe.

Odległa o 3km od Pasynek stadnina koni to atrakcja godna uwagi i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, który w tym miejscu płynie wyjątkowo leniwie. Nieopodal znajdziecie również stawy rybne (2km) lub dla bardziej aktywnych- boisko do piłki nożnej (1km).

Cena:
- 50zł/os za dobę
- dzieci do lat 7- 25zł/os za dobę
* możliwość dostawki do jednego z pokoi

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Rzuć okiem na to jak mogłyby wyglądać Twoje wczasy pod gruszą na wsi nieopodal Białegostoku!